Ubytování - Český les

Karlova Huť Zvonička

Telefon: 604 300 684, 736 688 936
e-mail:Zvonicka-KarlovaHut@seznam.cz

Chalupa je na nádherném místě v Českém lese. Je určena pro všechny ty, kteří se chtěji oprostit od hluku měst a opravdu si užít klidu a pohody. Skvělé místo pro kolaře, houbaře a pěší turisty.
Přízemí: prostorná kuchyň s veškerým vybavením, dále společenská místnost s krbem a zařízením k odpočinku a 2x samostatné WC. 1. patro:2x třílůžkový pokoj (1x dvoulůžko a 1x jednolůžko)a 2 x dvoulůžkový pokoj (1x dvoulůžko). Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení.
Podkroví: 1x dvoulůžkový pokoj (2 samostatné lůžka). Pokoj má vlastní sociální zařízení.
U chalupy je parkoviště, venkovní bazén s filtrem, kolárna, ohniště, plastový zahradní nábytek, pískoviště na petangue, hřiště na míčové hry a houpačky pro děti.
Vokolí chalupy je mnoho dobře značených cyklostezek a také mnoho pěkných míst pro výlety (pramen řeky Radbuzy, zřízenina hradu Přimda, Klenčí pod Čerchovem, Výhledy, Domažlice, koupaliště Babylon, Čerchov - rozhledna, zámek v Horšovském Týně, zámek v Boru, Újezd u Domažlic - Kozinův dům, koupaliště v Německu-Weidhaus, krytý byzén ve Waldmunchenu.
Obchod: 7 km Bělá nad Radbuzou, Restaurace: Rybník 10 km, Železná 5 km, Bělá nad Radbuzou 7 km, Vlak: 7 km Bělá nad Radbuzou, Bowling: 10 km Rybník.

coded by o-design ©